Zduńska Wola, ul. Witkiewicza 6/13
+48 500 800 483
Pn-Pt 08:00 - 17:00
MKKW-HOME Wykończenia wnętrz, usługi budowlane, remontowe, elektryka, fotowoltaika - Zduńska Wola

Montaż ścianek działowych, podwieszanych sufitów itp.

Montaż ścianek działowych, podwieszanych sufitów itp.

Płyty GK na profilach nośnych są świetną i sprawdzoną alternatywa wszelkich nietypowych zabudów, ścianek działowych, sufitów podwieszanych, adaptacji poddaszy. Daje nam to możliwość stworzenia nowoczesnego wyglądu oraz indywidualny charakter zabudowy.

Sucha zabudowa pozwala szybko, tanio i precyzyjnie stworzyć nową przestrzeń mieszkalną lub biurową w wcześniej nieużytkowanych pomieszczeniach.

Nowoczesne ściany nie wymagają już kompromisów w zakresie izolacyjności termicznej, wytrzymałości, a zwłaszcza izolacji akustycznej. Ponadto spełniają wymagania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Pod warunkiem, że elementy nośne zapewniają statyczne i stabilne podparcie, wszystkie plany pięter mogą być realizowane w różny sposób wokół nich.

Wykonujemy następujące prace w zakresie suchej zabudowy:

  • Różne systemy sufitowe, np. sufity z płyt gipsowo-kartonowych, sufity przeciwpożarowe itp.
  • Ściany działowe np. ściany szkieletowe, instalacyjne, akustyczne itp.
  • Ochrona przeciwpożarowa, np. izolacja kabli i rur, okładziny i powlekanie belek stalowych i drewnianych
  • Systemy podłogowe, np. suche jastrychy wszelkiego rodzaju, wyrównywanie nierówności itp.

Zajmujemy się nie tylko montażem klasycznych i prostych sufitów, ale również tych wyróżniających się skomplikowanymi kształtami.

Atutem  sufitów w technologii GK jest to, że dają możliwość dodatkowego  wyciszenia pomieszczenia. W płytach kartonowo gipsowych można również montować oświetlenie, taśmy LED dające efekt ukrytego, rozproszonego światła, bądź punktowe światła  w zależności od projektu.