Zduńska Wola, ul. Witkiewicza 6/13
+48 500 800 483
Pn-Pt 08:00 - 17:00
MKKW-HOME Wykończenia wnętrz, usługi budowlane, remontowe, elektryka, fotowoltaika - Zduńska Wola

Tarasy

Tarasy

Odprowadzanie wody z tarasów i balkonu jest niezmiernie istotne z punktu widzenia trwałości tej części budynku, jak również komfortu mieszkańców. Z tego względu przedsięwzięcie izolacji tarasu powinno być wykonane w pełni profesjonalnie i z gwarancją niezawodności przez wiele lat. Jednym z najczęstszych problemów jest odpadanie płytek skutkujące koniecznością poniesienia  kosztów.

KAMIENNY DYWAN - to nowoczesny, uszczelniający trwały system posadzkowy, będący alternatywą dla płytek ceramicznych, czy desek kompozytowych. Jest łatwym w użyciu i odpornym mechanicznie „produktem wykończeniowym”, który stosuje się na powierzchniach zewnętrznych budynków takich jak balkony, tarasy czy schody.

Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie efektownych powłok dekoracyjnych, które gwarantują utrzymanie balkonu, czy tarasu w niezmienionym stanie przez wiele lat. Dekoracyjny System posadzkowy odwraca filozofię, według której dotychczas tworzono podłoża balkonowe, optymalnie uszczelniając poszczególne warstwy.