Zduńska Wola, ul. Witkiewicza 6/13
+48 500 800 483
Pn-Pt 08:00 - 17:00
MKKW-HOME Wykończenia wnętrz, usługi budowlane, remontowe, elektryka, fotowoltaika - Zduńska Wola

Renowacja budynków drewnianych

Renowacja budynków drewnianych

Od domów z drewna-bali i dębowych belek po podłogi i panele, sztachety, architekturę ogrodową, palisady - przy pomocy odpowiedniego materiału ściernego możesz przywrócić blask swojemu drewnu.

czyszczenie strumieniowo-ścierne jest skutecznym sposobem usuwania  powłok malarskich, pleśni, mchu. istniejących plam i innych zabrudzeń ze ścian konstrukcji z bali -odeskowania .
 rezultatem końcowym jest czysta jaśniejsza powierzchnia, która rozjaśnia wygląd i przygotowuje go do impregnowani środkami biobójczymi, co zapobiegnie zalęganiu się w drewnie insektów i roślin w celu zabezpieczenia drzewa od warunków atmosferycznych .

piaskowania nadaje drewnu szczotkowany wygląd bez wystających włókien drzewnych. Drewno można następnie impregnować lub olejować. Alternatywnie można go łatwo pomalować po piaskowaniu.

Piaskowanie drewna w celu naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku pożaru- cząstki sadzy i brudu są usuwane poprzez piaskowanie w ten sposób można wyeliminować zapach  spalenizny.

Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i zlecić nam piaskowanie drewna? Czy potrzebujesz kompleksowej i osobistej porady? Skontaktuj się z nami. Umawiając się na miejscu, zapoznamy się ze stanem drewna i przedstawimy  ofertę na piaskowanie.