Zduńska Wola, ul. Witkiewicza 6/13
+48 500 800 483
Pn-Pt 08:00 - 17:00
MKKW-HOME Wykończenia wnętrz, usługi budowlane, remontowe, elektryka, fotowoltaika - Zduńska Wola

Fotowoltaika

W MKKW HOME otrzymujesz najwyższej jakości moduły słoneczne

Od planowania do ukończonej dostawy systemów fotowoltaicznych, MKKW-HOME  oferuje kompetentną obsługę klienta. Nacisk kładziony jest na najwyższą jakość poszczególnych komponentów, zwłaszcza modułów słonecznych. Rodzaj modułu słonecznego należy dobrać odpowiednio do indywidualnych okoliczności - decydujące czynniki obejmują nośność dachu, obciążenie wiatrem, regiony obciążenia śniegiem, wielkość powierzchni dachu, spadek dachu i pożądaną wydajność.

Ponadto MKKW – HOME przywiązuje duża uwagę  do wydajności i trwałości użytych komponentów do instalacji. Dzięki naszym surowym standardom zapewniamy usługę na najwyższym poziomie. Systemy fotowoltaiczne firmy MKKW HOME są niezawodne i zapewniają maksymalną wydajność. Budujemy systemy słoneczne, które pracują dla Ciebie znacznie dłużej niż dwadzieścia lat i osiągają oszczędności energii nawet do 80 procent.

Weź dodatkowe wynagrodzenie rządowe i zasil energię, której nie zużywasz, do publicznej sieci. W ten sposób, nawet jako osoba prywatna, możesz uczynić swój układ słoneczny zrównoważoną inwestycją.

Czy fotowoltaika się opłaca ?

Sprawdź jakie są koszty, zwroty, ulgi na fotowoltaikę oraz ile można zaoszczędzić na instalacji fotowoltaiki.
 
W związku z ciągłym wzrostem cen energii elektrycznej, coraz więcej osób zastanawia się nad alternatywnymi źródłami zasilania. Jednym z najczęściej rozważanych rozwiązań jest inwestycja w fotowoltaikę – instalacje modułów PV. Nie tylko wpisuje się ona w najnowsze trendy związane z tematyką odnawialnych źródeł energii, ale pozwala na rzeczywiste obniżenie miesięcznych rachunków za prąd.

Dotacje i ulgi na panele fotowoltaiczne

To, co najbardziej przekonuje inwestorów do montażu instalacji paneli fotowoltaicznych to dotacje i ulgi na panele fotowoltaiczne. Gdzie można ich szukać? Otóż w funduszach unijnych Regionalnych Programów Operacyjnych lub w programach operacyjnych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej. Obecnie również funkcjonuje program „Mój Prąd”, który przewiduje dotację 5000 zł

Ustawa o OZE przewiduje, że nadwyżka energii może być magazynowana w sieci publicznej przez okres 365 dni, Oznacza to, że możemy pobrać 80% energii wprowadzonej przez nas do sieci publicznej. Rozwiązanie takie nazywane jest bilansowaniem rocznym energii elektrycznej. Oznacza to, że prosument może wprowadzić nadmiar wyprodukowanej przez siebie energii do sieci, a po jakimś czasie ją odebrać. Przykładowo energię wytworzoną i wprowadzoną do sieci w lipcu można odebrać w grudniu.