Zduńska Wola, ul. Witkiewicza 6/13
+48 500 800 483
Pn-Pt 08:00 - 17:00
MKKW-HOME Wykończenia wnętrz, usługi budowlane, remontowe, elektryka, fotowoltaika - Zduńska Wola

Usługi budowlano wykończeniowe

Adaptacje poddaszy - zabudowy gipsowe

Płyty GK na profilach nośnych  są świetną i sprawdzoną alternatywa wszelkich nietypowych zabudów, ścianek działowych, sufitów podwieszanych, adaptacji poddaszy. Daje nam to możliwość stworzenia nowoczesnego wyglądu oraz indywidualny charakter zabudowy.

Montaż drzwi, stolarki okiennej, paneli podłogowych

Zajmujemy się montażem drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, stolarki okiennej, paneli podłogowych, listew przypodłogowych.

Chcąc wyjść naprzeciw naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze najlepiej dopasowanego produktu do Państwa potrzeb oferujemy także pomiar, doradztwo i transport.

Elewacje - docieplenia, malowanie, mycie, imitacje deski, płyty formatowe

Wykonujemy ocieplenia budynków jednorodzinnych oraz innych inwestycji budowlanych. Bez względu na to czy nieruchomość jest nowa czy starsza.

Posiadamy własny sprzęt budowlany, profesjonalne rusztowania, niezależny transport.

Nasza propozycja dla Państwa to imitacja drewnianej elewacji domu lub wykonanie z desek detali architektonicznych. Zawsze prezentują się atrakcyjnie i nowocześnie lub panele kwarcowe, które to są nową propozycją firmy Greinplast.
Paleta kolorystyczna zawiera 20 wersji barw, wyglądających równie szlachetnie jak naturalny kamień. Panele kwarcowe cechują się trwałością i niezmiennością koloru, a na fasadzie budynku przetrwają wiele lat.

Wykonujemy  poprawki elewacyjne po innych wykonawcach

Gładzie na mokro i tradycyjnie

Idealna gładź na ścianach i sufitach to efekt idealnie równej i gładkiej powierzchni uzyskujemy za pomocą dużego doświadczenia doborem odpowiednich materiałów, Dobrze położona masa szpachlowa  w efekcie końcowym wyeliminuje wszelkie mankamenty i nie zaburzy jej estetykę w dalszych co ważne etapach malarskich.

Malowanie metodą hydrodynamiczną ścian i sufitów, malowanie tradycyjne

Dzięki możliwości nowej technologii malowania hydrodynamicznego  jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas wykonania prac malarskich oraz osiągnąć idealnie gładkie powierzchnie, farba satynowa wewętrzna zaaplikowana metoda natryskowa idealnie oddaje efekt końcowy.
Świetnie takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w mieszkaniach biurach malowaniu dużych obiektów w wewnątrz  ale również przy malowaniu elewacji konstrukcji stalowych drewnianych itp.

W ofercie naszej firmy:

 • Malowanie tradycyjne walkami
 • Malowanie natryskowe agregatem
 • Przygotowanie powierzchni ( szlifowanie maszynowo ścian sufitów  bez pyłowo z wszelkich powłok malarskich, gładzi itp.
 • Malowanie elewacji natryskowo lub tradycyjnie

Kamienny dywan

Kamienne dywany to nowoczesny, trwały system posadzkowy, będący alternatywą dla płytek ceramicznych, czy desek kompozytowych. Jest łatwym w użyciu i odpornym mechanicznie „produktem wykończeniowym”, który stosuje się na powierzchniach zewnętrznych budynków takich jak balkony, tarasy, czy schody.

Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie efektownych powłok dekoracyjnych, które gwarantują utrzymanie balkonu, czy tarasu w niezmienionym stanie przez wiele lat. Dekoracyjny System posadzkowy odwraca filozofię, według której dotychczas tworzono podłoża balkonowe, optymalnie uszczelniając poszczególne warstwy.

Pozostałe usługi

 • Montaż parapetów
 • Biały montaż
 • Montaż paneli winylowych i tradycyjnych
 • Wyburzanie ścian działowych
 • Wstawianie podciągów pod stropy
 • Wzmacnianie fundamentów
 • Wylewki samopoziomujcace

Wykonujemy również różnego rodzaju prace dodatkowe, wynikające z potrzeb konkretnego klienta..